Product Details
111259013062
# 6-32 x 5/8" Philips Truss Machine Screw, 18-8 Stainless Steel.
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | Out of Stock |
111259013062
# 6-32 x 5/8" Philips Truss Machine Screw, 18-8 Stainless Steel.
- Log In for Price
- UM: C
| Product Specifications | |
|---|---|
| Diameter | # 6 |
| Thread Pitch | 32 |
| Length | 5/8" |
| Head Wd. | .321" |
| Head Ht. | .086" |
| Drive Size | # 2 |
| Thread Len. | Full Thread |