Product Details
633609019219
#10-32 Rubber Well Nut Threaded Brass Inserts
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | In Stock |
633609019219
#10-32 Rubber Well Nut Threaded Brass Inserts
- Log In for Price
- UM: C
| Product Specifications | |
|---|---|
| Diameter | #10 |
| Thread Pitch | 32 |
| Length | .630" |
| Head Wd. | .551" |
| Head Th. | .039" |
| Body Dia. | .378" |
| Grip Range | .046"-.218" |