Product Details
7379504012
M 4 x 12 Socket Shoulder Bolt, Stainless Steel A1-70.
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | In Stock |
7379504012
M 4 x 12 Socket Shoulder Bolt, Stainless Steel A1-70.
- Log In for Price
- UM: C
- Weight: 0.0044
| Product Specifications | |
|---|---|
| Shoulder Dia. | M 4 |
| Thread Size | M 3-0.5 x 5mm |
| Shoulder Len. | 12mm |
| Head Wd. | 6mm |
| Head Ht. | 3mm |
| Drive Size | 2mm |