Product Details
7379703010
M 3 x 10 Socket Shoulder Bolt, Stainless Steel A4-70. ISO 7379
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | In Stock |
7379703010
M 3 x 10 Socket Shoulder Bolt, Stainless Steel A4-70. ISO 7379
- Log In for Price
- UM: C
- Weight: 0.0021
| Product Specifications | |
|---|---|
| Shoulder Dia. | M 3 |
| Thread Size | M 2-0.4 x 4mm |
| Shoulder Len. | 10mm |
| Head Wd. | 5mm |
| Head Ht. | 2mm |
| Drive Size | 2mm |