Product Details
799119018037
# 10-24 x 3/8" Flat Head Socket Cap Screw, Alloy Zinc
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | Out of Stock |
799119018037
# 10-24 x 3/8" Flat Head Socket Cap Screw, Alloy Zinc
- Log In for Price
- UM: C
- Weight: 0.0034
| Product Specifications | |
|---|---|
| Diameter | #10 |
| Thread Pitch | 24 |
| Length | 3/8" |
| Head Wd. | .411" |
| Head Ht. | .127" |
| Drive Size | 1/8" |
| Thread Len. | Full Thread |