Product Details
799159019075
#10-32 x 3/4" Flat Head Socket Cap Screw, 18-8 Stainless Steel. ISO 10642
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | In Stock |
799159019075
#10-32 x 3/4" Flat Head Socket Cap Screw, 18-8 Stainless Steel. ISO 10642
- Log In for Price
- UM: C
- Weight: 0.0056
| Product Specifications | |
|---|---|
| Diameter | #10 |
| Thread Pitch | 32 |
| Length | 3/4" |
| Head Wd. | .411" |
| Head Ht. | .127" |
| Drive Size | 1/8" |
| Thread Len. | Full Thread |