Product Details
9089510125
M10-1.25 Socket Pipe Plug, Flanged, Stainless Steel A2.
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | Out of Stock |
9089510125
M10-1.25 Socket Pipe Plug, Flanged, Stainless Steel A2.
- Log In for Price
- UM: C
- Weight: 0.0139
| Product Specifications | |
|---|---|
| Diameter | M10 |
| Thread Pitch | 1.25 |
| Length | 8mm |
| Head Wd. | 14mm |
| Head Ht. | 3mm |
| Drive Size | 5mm |