Product Details
9109536150
M36-1.5 Hex Head Pipe Plug w/Flange, Stainless Steel A2 DIN 910.
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | Out of Stock |
9109536150
M36-1.5 Hex Head Pipe Plug w/Flange, Stainless Steel A2 DIN 910.
- Log In for Price
- UM: C
- Weight: 0.4840
| Product Specifications | |
|---|---|
| Diameter | M36 |
| Thread Pitch | 1.50 |
| Length | 16mm |
| Head Wd. | 27mm |
| Head Wd. | 42mm |
| Head Ht. | 16mm |