Product Details
9378124001
M24-3.0 Hex Thin Castle Nut, Class 8 Zinc DIN 937
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | Out of Stock |
9378124001
M24-3.0 Hex Thin Castle Nut, Class 8 Zinc DIN 937
- Log In for Price
- UM: C
| Product Specifications | |
|---|---|
| Diameter | M24 |
| Thread Pitch | 3.0 |
| Head Wd. | 36mm |
| Height | 15mm |
| Slot Width | 5.8mm |
| Slot Height | 9mm |