Product Details
9649503012
M 3-0.5 x 12 Slotted Oval Machine Screw, Stainless Steel A2-50. DIN 964 / ISO 2010
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | Out of Stock |
9649503012
M 3-0.5 x 12 Slotted Oval Machine Screw, Stainless Steel A2-50. DIN 964 / ISO 2010
- Log In for Price
- UM: C
- Weight: 0.0015
| Product Specifications | |
|---|---|
| Diameter | M 3 |
| Thread Pitch | 0.5 |
| Length | 12mm |
| Head Wd. | 6.5mm |
| Head Ht. | 2.4mm |
| Drive Size | Full Thread |