Product Details
9659704025
M 4-0.7 x 25 Philips Flat Machine Screw, Stainless Steel A4-70. DIN 965
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | Out of Stock |
9659704025
M 4-0.7 x 25 Philips Flat Machine Screw, Stainless Steel A4-70. DIN 965
- Log In for Price
- UM: C
| Product Specifications | |
|---|---|
| Diameter | M 4 |
| Thread Pitch | 0.7 |
| Length | 25mm |
| Head Wd. | 7.5mm |
| Head Ht. | 2.2mm |
| Drive Size | # 2 |
| Thread Len. | Full Thread |