Product Details
1113502004
M 2-0.4 x 4 Philips Flat Machine Screw, Stainless Steel A2-70 JIS B 1111
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | In Stock |
1113502004
M 2-0.4 x 4 Philips Flat Machine Screw, Stainless Steel A2-70 JIS B 1111
- Log In for Price
- UM: C
- Weight: 0.0002
| Product Specifications | |
|---|---|
| Diameter | M 2 |
| Thread Pitch | 0.4 |
| Length | 4mm |
| Head Wd. | 4.0mm |
| Head Ht. | 1.2mm |
| Drive Size | H-1 |
| Thread Len. | Full Thread |