Product Details
799119018025
# 10-24 x 1/4" Flat Head Socket Cap Screw, Alloy Zinc
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | Out of Stock |
799119018025
# 10-24 x 1/4" Flat Head Socket Cap Screw, Alloy Zinc
- Log In for Price
- UM: C
- Weight: 0.0027
| Product Specifications | |
|---|---|
| Diameter | #10 |
| Thread Pitch | 24 |
| Length | 1/4" |
| Head Wd. | .411" |
| Head Ht. | .127" |
| Drive Size | 1/8" |
| Thread Len. | Full Thread |