Product Details
9089530200
M30-2.00 Socket Pipe Plug, Flanged, Stainless Steel A2. DIN 908
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | Out of Stock |
9089530200
M30-2.00 Socket Pipe Plug, Flanged, Stainless Steel A2. DIN 908
- Log In for Price
- UM: C
- Weight: 0.2106
| Product Specifications | |
|---|---|
| Diameter | M30 |
| Thread Pitch | 2.0 |
| Length | 16mm |
| Head Wd. | 36mm |
| Head Ht. | 4mm |
| Drive Size | 17mm |