Product Details
9108042200
M42-2.0 Hex Head Pipe Plug w/Flange, Steel Plain. DIN 910
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | Out of Stock |
9108042200
M42-2.0 Hex Head Pipe Plug w/Flange, Steel Plain. DIN 910
- Log In for Price
- UM: C
| Product Specifications | |
|---|---|
| Diameter | M42 |
| Thread Pitch | 2.0 |
| Length | 16mm |
| Head Wd. | 30mm |
| Head Wd. | 49mm |
| Head Ht. | 17mm |