Product Details
9109512150
M12-1.5 Hex Head Pipe Plug w/Flange, Stainless Steel A2 DIN 910.
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | In Stock |
9109512150
M12-1.5 Hex Head Pipe Plug w/Flange, Stainless Steel A2 DIN 910.
- Log In for Price
- UM: C
- Weight: 0.0447
| Product Specifications | |
|---|---|
| Diameter | M12 |
| Thread Pitch | 1.50 |
| Length | 12mm |
| Head Wd. | 13mm |
| Head Wd. | 17mm |
| Head Ht. | 9mm |