Product Details
9109530200
M30-2.0 Hex Head Pipe Plug w/Flange, Stainless Steel A2 DIN 910.
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | Out of Stock |
9109530200
M30-2.0 Hex Head Pipe Plug w/Flange, Stainless Steel A2 DIN 910.
- Log In for Price
- UM: C
- Weight: 0.3260
| Product Specifications | |
|---|---|
| Diameter | M30 |
| Thread Pitch | 2.0 |
| Length | 16mm |
| Head Wd. | 24mm |
| Head Wd. | 36mm |
| Head Ht. | 14mm |