Product Details
9378118001
M18-2.5 Hex Thin Castle Nut, Class 8 Zinc DIN 937
| Locations | Availability |
|---|---|
| METRIC THREADED PRODUCTS | Out of Stock |
9378118001
M18-2.5 Hex Thin Castle Nut, Class 8 Zinc DIN 937
- Log In for Price
- UM: C
| Product Specifications | |
|---|---|
| Diameter | M18 |
| Thread Pitch | 2.5 |
| Head Wd. | 27mm |
| Height | 13mm |
| Slot Width | 4.8mm |
| Slot Height | 8mm |